Opinie

  1. Karolina Bajkowska ★★★★☆

    kelnerka zapomniala o nas, ale kto inny nas obsłużył z priorytetem. Pizza pyszna.

  2. Paweł Pelka ★★☆☆☆

    Odwiedziłem niedawno tę pizzerię i niestety muszę przyznać, że byłem bardzo rozczarowany jakością serwowanej pizzy. Ciasto było zbyt grube i gumiaste, a składniki wyglądały na niezbyt świeże. Sos był praktycznie bez smaku, a ser się nie roztopił w odpowiedni sposób, co sprawiło, że całość była po prostu niesmaczna. Zdecydowanie nie polecam tej pizzerii, jeśli szukasz dobrej pizzy – jest wiele lepszych miejsc w okolicy.

  3. Emilia Mazur ★☆☆☆☆

    jedny plus to dostawa ktora byla bardzo szybka, natomiast mam wrazenie ze pizza byla kupiona w sklepie i odgrzana. skladniki byly zimne i surowe cena jak za taka pizze bardzo wysoka, plus dostawa, ktora jest od 50zl okazala sie dodatkowo platna 10zl dopiero gdy dostawca przyjechal na miejsce XD

  1. Aleksandra Polak ★☆☆☆☆

    Pizza przyjechała zimna a produkty są surowe oraz ciasto suche i bez smaku.

  2. Monika Monia ★☆☆☆☆

    Nie mam pojęcia skąd takie wysokie opinie.. Pizzy na cienkim cieście nie ma,bo nie. Zapiekanki twarde, buzia boli od gryzienia. Rozumiem podsypać ciasto mąką krupczatką żeby było chrupiące, ale tu było jej zdecydowanie za dużo, po prostu ciasto było twarde. Smak Zapiekanki,pomijając ciasto bardzo przeciętny. Ceny dość wysokie. Na pewno drugiego podejścia nie będzie. Nie polecam.

  3. Wiktoria Sokołowska ★☆☆☆☆

    Tuńczyk szary, najgorszej jakosci bez smaku. Ciasto jak skala, jak zakalec. Az buzia boli od gryzienia. Nie wiem czy mrożona czy o co chodzi. Tuńczyk byle jak wysypany. A pizza salami jeszcze twardsza. Nie polecam, zawiodłam się

  1. Pan Banan ★★☆☆☆

    Nie wiem skąd taka wysoka ocena, albo ja miałem wyjątkowego pecha, albo inne opinie są podstawione. Pizza, którą dostałem wyglądała jakby ktoś po prostu kupił ciasto z Biedronki, podgrzał i rzucił kawałki tuńczyka z puszki, nie miała za dużo wspólnego z zamieszczonymi zdjęciami. A z drugiej strony cena jak w jakiejś czarującej włoskiej pizzerii. Jedyny plus za naprawdę szybką dostawę, ale przy takiej pizzy to w sumie chyba lepiej by było jakby w ogóle nie została dostarczona. Osobiście nie mogę polecić i więcej już nie zamówię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hej Pizza?

Hej Pizza znajduje się przy Krakowska 511, 32-015 Targowisko, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hej Pizza?

Można skontaktować się z Hej Pizza pod numerem +48 790 787 585

Jak można dotrzeć do Hej Pizza?

Do Hej Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements