Opinie

  1. Mar Ul ★★★★★

    Bardzo dobra pizza w dobrej cenie, szczególnie korzystnie wypada wielka. Do tego miła obsługa i bardzo czysto. Z pełnym przekonaniem polecam.

  2. Bartosz Gomulski ★★★★★

    Najlepsza pizzeria w mieście, jakościowo super, pyszne i duże pizze warte swoich pieniędzy ❤️

  3. Toyota Auris91 ★★★★★

    Bardzo dobra pizza byłem wczoraj z żoną. Wzięliśmy największą pół na pół ,3 kawałki wzięliśmy na wynos bo nie daliśmy rady zjeść na miejscu ogólnie dobra pizza tylko trochę drogawo.

  1. Jan ★★★☆☆

    Wybraliśmy się ze znajomymi do tego lokalu. Pizze duże ale bardzo przeciętne w wielu lokalach jadłem lepsze. Jeśli chodzi o ceny to uważam że nie jest drogo i za 100 zł spokojnie najedliśmy się w trzy osoby ja , żona i nasz synek. Minus to obsługa, poszedłem do Pani z zapytaniem czy można wyłączyć jeden telewizor w który ciągle wpatrywał się nasz syn. W tym czasie na sali grały dwa telewizory i jedyne co w nich leciało to reklamy. Na moją prośbę Pani odpowiedziała, że to lokal gastronomiczny a nie czytelnia i z łaską ( tak to odebrałem) wyłączyła telewizor. Jej komentarz był całkowicie zbędny. Za tą sytuację i nie najlepszą pizzę daje trzy gwiazdki.

  2. Magda Linde ★☆☆☆☆

    Pizza ma okropny posmak oregano, fakt oregano jest smaczne ale w tej pizzie smak był okropny. Ciasto jest bardzo, bardzo cienkie z łatwością można było je zrolować. Czuć że sos pomidorowy był stary i raczej z niższej półki. Szynka na pizzy była stara i zaschnięta, widać że szynka była jedną z tańszych. Ale najgorsze są ceny pizza 40 cm wyglądała na ok 35 poprosiłam o dwa sosy czosnkowe a dostałam jeden co prawda był duży lecz nie zastapił dwóch. Odradzam dokupywać sosy, cena jednego to AŻ 8 ZŁ ZA ŚREDNIA PORCJE SOSU. Sos był octowy i zważony. Po zjedzeniu pizzy okropnie zaczął mnie boleć brzuch. Pizzy nie poleciłabym nawet wrogu.

  3. Maja Sędziwa ★★★☆☆

    Pizza dobra, ładny lokal, jednak obsługa jest na niskim poziomie. Pomylono nasze zamówienie. Otrzymując inną pizze niż tą co zamawialiśmy, powiedzieliśmy grzecznie, że to nie ta pizza. Nie kłóciła się z nami Pani kelnerka, jednak to jakim tonem do nas mowila, miny jakie robiła nie były na miejscu. Tez na początku próbowała nam wmówić, że to jest właśnie ta pizza którą zamawialiśmy. Zero pokory, kultury. Czytając inne opinie, widzę, że nie tylko my mamy jakieś „ale” do obsługi klienta. Byliśmy w tej pizzerii z mężem pierwszy i ostatni raz. A szkoda, bo wnętrze bardzo klimatyczne, choć wydawało nam się z mężem, że jest tam problem z wentylacją. Tez muszę wspomnieć o długim czasie oczekiwania na pizze - 40 minut (a i tak dostaliśmy nie tą pizze), a ludzi nie było dużo w lokalu.

  1. fajterka ★★★★★

    Zamówiliśmy pizzę pół na pół - peperoni i prosciutto. Wzięliśmy duża pizzę dla 3 osób. Każdy się najadł. Smak nas zadziwił bo dawno nie jedliśmy tak dobrej pizzy i tak dobrego ciasta od pizzy. Sos czosnkowy też smaczny. Smakował jak domowy :) Jedyny mankament to taki że suszonego pomidora było jak na lekarstwo. Szynka była położona na upieczoną już pizzę więc przy wyciąganiu kawałka pizzy i przy jej gryzieniu cała szynka i rukola spadała. Po za tym wszytsko jest dobrze :)

  2. Karol Karol ★☆☆☆☆

    - 5 za obsługę, + 1 za dobrą pizze. (Polecam... dokonywać opłaty "po a nie przed" wtedy może obsługa nie zabierze wam z stolika całego zamówienia twierdzac że nikt nie pilnował stolika).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Z Klonowej?

Pizza Z Klonowej znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 39D, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Z Klonowej?

Można skontaktować się z Pizza Z Klonowej pod numerem +48 790 381 381

Jak można dotrzeć do Pizza Z Klonowej?

Do Pizza Z Klonowej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements