Opinie

  1. Jarek ★★★★★

    Kameralnie, miło, sympatycznie, ciepło, smacznie, umiarkowane ceny

  2. Franciszek Koza ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre Fajny klimat , przytulnie Obsługa dobra

  3. Wiki Ok ★★★★☆

    Jedzenie w Cubana Ristorante jest smaczne, choć bez rewelacji, ale zdecydowanie nadrabia klimat – wnętrze i atmosfera robią wrażenie. Obsługa miła i pomocna, dzięki czemu cała wizyta jest przyjemna. Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi lub spokojny wieczór przy dobrej muzyce.

  1. Robert ★★★★☆

    Pojechałem tam bo na google mają 4.6 Zamówiłem pizzę z tuńczykiem nie zwróciłem uwagi że polana jest sosem cezar. Taka wariacja kucharza ale po spróbowaniu okazało się że pasuje. Ciasto dobre ale to nie włoska mąka. Deser lodowy bardzo smaczny. Ogólnie jest ok.

  2. Anetka i Grzesio ★★★★★

    Pojechaliśmy do restauracji, gdyż dostaliśmy dwie niezależne polecajki tego miejsca. Było warto, nie zawiedliśmy się. Na miejscu jest gdzie zaparkować - to na plus dla nas jako przyjezdnych. Jedzenie było pyszne - krewetki wyśmienite (nawet próbowałam podpytać o przepis, bo takie są dobre), pizza super - można wybrać opcję pół na pół. Oliwa również wyjątkowo dobra. A deser... po prostu sztos :) Do tego mrożone herbatki - również bardzo dobre. Jak najbardziej polecamy. Na koniec warto wspomnieć o obsłudze - przemiła i pomocna.

  3. Piotr W ★★★★★

    Na wyjście do lokalu trzeba było czekać w przejściu, aż zwolni się stolik (godz 17). Czas oczekiwania na pizzę 15min. Na zdjęciach Prosciutto i Rimini. Pizza smaczna. Obsługa bardzo miła. Co do klimatu wnętrza 3gwiazdki nie 5 bo było ciasno i stolik w przejściu. Ogólnie polecam. Warto tu wrócić

  1. Ewa P ★★★★☆

    Miłe miejsce i obsługa, jedzenie jednak bez szału jak na pizzę za 41 zł, oczekuje się więcej( bardzo dziwna mozzarella) nie wzięłabym już jej drugi raz. Makaron dość specyficzny, jednak był dobry. Myślę, ze kiedyś jeszcze odwiedziny aby sprawdzić inne Dania, póki co dobre 4 gwiazdki

  2. Rafal Lemanski ★★★★★

    Pamiętam jak pierwszy raz tu wszedłem- kilka miejsc siedzących . Aż cieszy jak to miejsce wygląda teraz. Cudowne miejsce z kuchnią włoską z daniami spoza karty ; smaczne desery . Tego dnia poszedłem w klasykę. Pizza dla jednej osoby jest naprawdę w wystarczającym wymiarze by się najeść, Lekko przypalona tak jak być powinna ; estetycznie skomponowana . Błagam was jak się zdecydujecie , żadne sosy, żadne ketchupy ..... Oliwa . Smak i zapach uświadamiają że wszystko jest najwyższej jakości . Obsługa jest kompetentna i wie co sprzedaje a o tym że jest miła już nie ma co wspominać. A propos deserów łasucha nie trzeba do fondanta namawiać. Zresztą , sami oceńcie ....

  3. Łukasz Krzesiak ★★★★★

    Tak zupełnie serio... Bardzo się cieszę, że znalazłem takie fajne miejsce w Zielonce. Kameralne z klimatem, świetne jedzenie, super menu sezonowe, cudowne desery i świetna obsługa kelnerska. Mam doświadczenie w branży, a podwójnym zaskoczeniem jest dla mnie fakt, że prawdziwie profesjonalny serwis znalazłem w tej małej restauracji, a nie na warszawskich salonach. Chyle czoła i niebawem znów zawitam. Ps. Rodzice doceniają takie drobiazgi jak kredki dla dzieci bądź kids menu, w tej kwestii też się nie zawiodłem. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cubana Ristorante?

Cubana Ristorante znajduje się przy Stanisława Staszica 49, 05-220 Zielonka, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cubana Ristorante?

Można skontaktować się z Cubana Ristorante pod numerem +48 227 719 880

Jak można dotrzeć do Cubana Ristorante?

Do Cubana Ristorante można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements