Opinie

  1. Michallos PL ★★★★☆

    Zamawiając nie oczekujemy włoskiem pizzy tylko polska chamówke najlepiej na popijawie ze znajomymi, sosiki dobre ale czasami zdarza się czosnkowy sos z takim charakterystycznym posmakiem czosnku, ciężkim do opisania, jakby było go za dużo albo byłby nieświeży. Ciężko z internetem i zasięgiem w lokalu jak we wszystko wokoło przez wszelkie bazy wojskowe. MINUS zamówienia do dowóz przez aplikację, restauracja ustawia najniższy czas oczekiwania np 90 minut i nie aktualizuje statusu na bieżąco a zamówienie przyjeżdża po +2h(uciazliwe gdy zamiawiasz jedzenie z myślą konsumpcji i wyjścia szybki do pracy)

  2. Julia Kaminska ★☆☆☆☆

    Kiedyś to była moja ulubiona pizzeria, polecałam każdemu. Teraz? Odradzam z całego serca. Ostatnio zamawiałam pizzę polną - kurczak, pomidory suszone i rukoli, niestety po otwarciu pudełka okazało się że o rukoli zapomniano. Wczoraj za to na pizzy warzywnej, poza warzywami znalazłam pieczone robaki - szczypawki. Jeśli szukacie pizzy niespodzianki to to jest to miejsce, ale jeśli chcecie dobrze zjeść to z przykrością mówię że nie tutaj.

  3. Marcin ★★☆☆☆

    Byłem dzisiaj świadkiem jak wasz dostawca po zaparkowaniu auta najpierw się wysikał przy samej ulicy a później dostarczył pizzę do mojej ulubionej sąsiadki . Ponieważ to fajna dziewczyna postanowiłem zareagować. Nie wiem czy bardziej zaskoczyło mnie to niehigieniczne zachowanie czy to że po zwróceniu uwagi pan nie widział w tym problemu. Stwierdził że moja fajna sąsiadka może nie odbierać jedzenia jeśli widzi w tym problem. Myślę że warto w takim wypadku korzystać z toalety przed wyjazdem do klienta żeby uniknąć takich sytuacji. Byłem waszym klientem niejednokrotnie w lokalu i parę razy zamawiałem jedzenie które oceniam bardzo dobrze jednak po tym zachowaniu sam osobiście nigdy więcej nie zamówię pizzy z dostawą u Państwa.

  1. Eliza ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam jedzenia na miejscu. Szczególnie jak chcecie posiedzieć w miłej atmosferze. Jest głośno i toczą się durne dyskusje z kuchni, a mimo prośby o bycie ciszej niestety zostało to zignorowane. Jest wiele restauracji/barów z otwartą kuchnią, ale pracownicy potrafią się zachować i przede wszystkim skupiają się na pracy, a nie na głośnych plotkach i wypytywaniem o "ulubione zwierzątko". Właścicielu - może warto założyć drzwi do kuchni obsłudze, aby mogli się swobodnie wydzierać nie przeszkadzając gościom?

  2. Przemysław G. ★★★★★

    Super miejsce :D dlatego opinia może być tylko pozytywna. Pizza przepyszna - ciasto idealne, składników odpowiednia ilość. Reszta dań, które mieliśmy okazję spróbować również bez najmniejszych uwag, a do tego przepyszna gorąca czekolada :D Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta ;) Dało się również odczuć, że wśród pracowników jest dobra atmosfera. Jednym słowem gorąco polecam. W czerwcu będąc w okolicy na pewno odwiedzę to miejsce ponownie :)

  3. ZED 666 ★★★★☆

    Znakomita pizza, świetne ciasto, średnia ma 45 cm. średnicy. Jest wielka. Zjadłem też makaron z boczniakiem - rewelacyjny i niedrogi (21 zł). Ale pizze za drogie, średnia jalapeno - 42 zł. Mały wybór napojów, jedno piwo bezalkoholowe. Jeszcze tu wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkolna Pizza i Naleśniki?

Szkolna Pizza i Naleśniki znajduje się przy Kombatantów 64, 05-070 Sulejówek, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkolna Pizza i Naleśniki?

Można skontaktować się z Szkolna Pizza i Naleśniki pod numerem +48 732 243 003

Jak można dotrzeć do Szkolna Pizza i Naleśniki?

Do Szkolna Pizza i Naleśniki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements